VESELĪBAS PĀRBAUDE - 29833109

Mani sauc Romunds Brālis( PNP Reģ.nr.140868). Es daudzus gadus esmu strādājis ar dažādu kompāniju dabīgiem preperātiem un nu jau astoto gadu esmu palicis pie S.Pēterburgas Bioregulācijas un Gerontoloģijas institūta izstrādātajiem peptīdu bioregulātoru preperātiem. Lai sasniegtu labākus rezultātus un varētu rekomendēt vajadzīgos speciālistus vai preperātus saslimšanu cēloņu ( nevis seku) novēršanai esmu iesaistījies starptautiskas kompānijas GNETWORK izveidotajā projektā WEBclinic ( Partnera nr. GN-0048814), kura mērķis sadarbībā ar Lidomed - Bio / Ukraina, Harkova/ ir cilvēku veselības stāvokļa noteikšanu ar magnētiskās rezonanses palīdzību. Esmu izgājis pilnu kompānijas Lidomed-Bio/ GNETWORK diagnostikas GN Healthy apmācības kursu. Esmu Starptautiskās Alternatīvās medicīnas Biedrības biedrs( sertifikāta nr. 221) un beidzis Federālā Valsts papildus profesionālās izglītības kvalifikācijas paaugstināšanas institūta Mediko - bioloģiskās aģentūras Terapijas un novecošanas pataloģiju nodaļas / Krievija/ organizētos kursus "Mūsdienīgie aspekti novecošanas bioregulācijā" ( sertifikāta nr. 155). Rīgas Stradiņa Universitātes Tālmācības fakultāte: Sertifikāts Nr. 2016/0483 Gastroenteroloģija - hroniski procesi zarnās; Akna - fāze I, fāze II; Organisko nogulšņu veidošanos un tāsatklāšana urīnā; Sertifikāts Nr.2016/1274 Vielmaiņas slimības, vitamīnu deficīts, sirds -asinsvadu slimības; Sertifikāts Nr. 2016/2097 Onkoloģija, urīnsistēmas saslimšanas, elpošanas sistēmas saslimšanas. Eiropas Zinātņu Biedrība ( Hanovere) - Sertifikāts Nr. 26/2016 1. kategorijas nutriciologs

Slavenais franču ķirurgs Leriche R. rakstīja:. "Slimība - drāma divos cēlienos, no kuriem pirmais tiek izspēlēts mūsu audos, kad nodziest sveces, dziļi tumsā, pat bez mājiena uz sāpēm. Sāpes parādās tikai otrajā aktā, sveces deg, ir priekšnoteikumi ugunsgrēkam , kuru nodzēst vienā gadījumā ir grūti, bet citos vairs nav iespējams

Konsultācijas ar ārstu, vairumā gadījumu, sākas tikai "no otrā akta", tas ir no oficiālās jebkuru slimības sākuma. Šodien, mūsdienu medicīnas aprūpē nāk jaunas apsekošanas metodes, kas ļauj Jums sākt ārstēšanu no "pirmā akta ".

Ekspress metode:

Iekšējo orgānu dzīvotspēju nodrošina veģetatīvā nervu sistēma. Veģetatīvās nervu sistēmas perifērā daļa sastāv no nervu šķiedrām un saknītēm (mezgli). Paravertebral (paravertebral) gangliji, kas veido labi un pa kreisi stumbrus, kas atrodas gar mugurkaulu ir saistīti ar attiecīgo muguras nerviem veidojošo segmentu un sniedzot konkrētu jomu ādas jutību - dermatomu. Tas ir iemesls, kāpēc iekšējo orgānu bojājumu var projicēt uz atbilstošo, bioloģiski aktīvajo, zonu.

Komplekss GN HEALTHY savukār, ļauj noņemt rādījumus no šīm zonām, un izdarīt secinājumus par  iekšējo orgānu stāvokli  .

Informāciju par iekšējo orgānu stāvokli  nosaka ar strauju, vairākkārtīgu ķermeņa daļu elektrisku skanēšanu. Turpmākā datora analīzi un izmērīto vērtību zonālo elektrovadītspējas apstrāde ļauj novērtēt funkcionālo stāvokli šūnu struktūrām ne tikai  orgānu sistēmās (CNS, sirds - asinsvadu sistēma, muskuļu un nervu šķiedras), kas veido darbības potenciālu, bet arī šūnu struktūrās (aknas, aizkuņģa dziedzeris, plaušas, nieres, uc).

Ierīce datu nolasīšanai segmentārajai diagnostikai GN HEALTHY "Ekspress-metode" ļauj:

    saņemt informāciju  par organisma funkcionālo stāvokli (47 sistēmas);
    nosaka orgānu vai sistēmu hipofunkciju vai hiperfunkciju;
    nosaka parazitāras, bakteriālas, vīrusu infekcijas organismā;
    izvēlēties efektīvākos  rekomendējamos preperātus individuāli;
    diagnosticēt traucējumus dažādos orgānos un sistēmās organismā;

    rekomendējamie - nerekomendējamie pārtikas produkti

    
Detalizēts ziņojums - diagramma, mugurkaula, enerģijas lauks (sektoru diagramma).

Iespēja diagnostikas  rezultātus salīdzināt pirms un pēc jebkuru preperātu lietošanas.

Profilaktiskā kontrole.
Uz šodienu diagnostika GN HEALTHY  "Express-metode" - ir viens no nedaudzajiem efektīvākajiem veidiem, kā kontrolēt stāvokli un novērst slimības.

https://www.youtube.com/watch?v=NRmIEvz1NAo